Legfrissebb híreink

A Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikumban minden évben megrendezésre kerül február közepe-vége tájékán a Jótékonysági Farsangi bál. A ünnepség belépőjegyeinek ára javarészt és a tombola egésze egy jótékony célt fog később szolgálni az intézmény felajánlásával.

December 17-én ünnepi, meghitt hangulatban, családias környezetben tartottuk éves Jéghercegnő előadásunkat, mely egyben az első félév zárását is jelentette. A műsor keretein belül, minden Balancé Tánciskolás növendék színpadra állt, és bizonyosságot tett az addig elsajátítottakról.

Újfehértó városában jártunk, ismét egy országos minősítő versenyen méretettük meg magunkat. Sok tapasztalattal és csoportos, családias élményekkel gazdagodtunk.

Megrendezésre került Debrecenben a VOKE Egyetértési Művelődési Központban a XVI. Nemzetközi Táncművészeti Verseny a debreceni Pozitív Centrum Táncművészeti Egyesület szervezésében, melyen idén is nagy örömmel vettünk részt.

A Tánciskola már 5. éve együttműsödik a Soroksári Fúvószenekarral, mely együttműködés közös hazai és európai fellépésekben mutatkozik meg.