Legfrissebb híreink

A Hóvirág Kupát idén második alkalommal rendezték meg, sokkal nagyobb érdeklődő körrel, mint előző évben. Helyszínváltozás is történt, Nyíracsádról Vámospércsre került át a verseny helyszíne.

A szezon következő versenye előtt, amely a Hóvirág Kupa 2023 lesz Vámospércs, előtte megmutatkoztunk Debrecenben, a már több éve megrendezésre kerülő Szakma Fesztiválon a DSZC által.

Május 1-e igazi ünnepnap számunkra, hiszen ezen a napon indul menetrend szerint a szezonben az első Zsuzsi erdei Kisvasút járat! Kell tudják de tánciskolánk vezetője Hármashegyi vonatkozású, ezért ez a helyszín számunkra oly kedves.

A tánciskola csatlakozott a Magyar Látványtánc és Sportszövetséghez, ahol első versenyünkön vettünk részt Tiszaújvárosban, ami egy területi bajnokság volt. A bajnokságon a környék igen tehetséges táncosai vettek részt és a mieink nívós mezőnyben méretethették meg magukat. Sokat tanulhatunk tőlük, igen vegyes eredmények születtek, viszont úgy...

Részvettünk egy igazán jó ügy érdekében forgatásra kerülő kisfilmben.

2 év szünet után visszatér Debrecen egyik legjobban várt rendezvénye a Tetováló Expo a Véda Rendezvényház szervezésében, a műsorba ma is meghívást kaptunk, ezúton is nagyon köszönjük!

A Balancé apraja-nagyja a táncteremben ünnepelt péntek délután. Kicsik- és nagyok is farsangi jelmezt öltöttek, együtt búcsúztattuk a telet és köszöntöttük a tavaszt.